Bootie - BALTICS

THERE ARE NO CURRENT PARTIES SCHEDULED.
The information below is from our previous event.


SPALIO 29 d.
LOFTAS
Švitrigailos g. 29, Naujamiestis, Vilnius
10 PM – 5 AM
BILIETAI: www.bilietai.lt


Ar pamenat, kas darėsi per BOOTIE Baltics Opening Night?
TAI ir vėl artėja!
Mash-up'o karalius MARK VIDLER (UK) į Lietuvą atvyksta su ADDICTIVE TV - galingu gyvo audio-vizualinių mash-up'ų užtaisu.


GO HOME PRODUCTIONS
(Mark Vidler, DJ Set) ir
ADDICTIVE TV
(Audiovisual Set)

DJ MAMANIA & NO DJs

Go Home Productions (GHP) vardo nešiotojas DJ Mark Vidler dar vadinamas the KING of MASHUP. Aršus bootleg mash-ups propaguotojas yra pirmasis atlikėjas, išleidęs mash-up'ų albumą ("Mashed" / EMI Records), kuriam sutikimus davė visų naudotų kūrinių autoriai.

Mark Vidler oficialių remiksų sąraše - David Bowie, Bob Dylan, The Doors, Blondie, The Sex Pistols, Alicia Keys, Kasabian kūriniai. Bene žymiausias GHP remiksas "Rapture Riders" (Blondie vs The Doors) buvo ne tik palaimintas abiejų grupių, bet ir pats perremiksuotas bei išleistas kaip singlas ir kūrinys 2005 m. "Blondie" albume "Greatest Hits: Sight + Sound".

Spalio 29 d. Go Home Productions pasirodys kartu su Addictive TV, kuriam taip pat priklauso ir Mark Vidler. Addictive TV , iškalbingai pakrikštyti kaip "next level shit", yra gyvų VJ performansų atlikėjai ir neabejotini audio/video remiksavimo meistrai, maišantys vaizdus čia pat scenoje.

Išgirti Jeff Mills, Karl Bartos iš Kraftwerk ir režisieriaus Peter Greenaway, Addictive TV tapo tikru audiovizualiniu nuotykiu, žudančiai sumiksuojančiu viską nuo kultinių filmų iki roko ikonų ir netgi futbolo.

Kosmopolitiškas mashup'erių projektas, savo performansais raižantis vieną žemyną po kito, jau pagrojo daugiau nei 40-yje šalių – nuo Pompidou centro Paryžiuje iki Šanchajaus šiuolaikinio meno centro ar Brazilijos vaizdų ir garsų muziejaus San Paule.

2006-aisiais Addictive TV tapo pirmuoju klubiniu projektu, oficialiai remiksavusiu Holivudo filmą ir sukūrusiu apdovanojimais apipiltą viral'ą Antonio Banderas'o filmui "Take the Lead". Nuo to laiko jie sukūrė alternatyvius "trailer'ius" filmams "Iron Man", "Fast&Furious" bei Oskaru apdovanotam "Slumdog Millionaire".

2008-aisiais Addictive TV gerokai supurtė Pekino Olimpines žaidynes, jas remiksuodami tiesioginiame eteryje ir įgyvendindami ES remiamą projektą, propaguojantį naujas TV formas. 2010-aisiais Addictive TV atidarė Vankuverio Žiemos Olimpines žaidynes.

Žmonės šneka, kad ADDICTIVE TV yra...

"The world's most popular audiovisual artists" - TIME OUT

"Responsible for mind-bending live entertainment." - SUNDAY TIMES

"Addictive TV continue to take hip-hop's scratch philosophy into the cyberpunk age" - THE GUARDIAN

"Addictive TV is one goggle box you'll want to stay tuned to" – DJ MAGAZINE